0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs UEFA Champions League, Qualification
Ajax Amsterdam
۳
۰
Standard Liege
Finished
۲۳:۰۰
GNK Dinamo Zagreb
۱
۰
FC Astana
Finished
۲۲:۳۰
FC Spartak Moscow
۰
۰
PAOK Thessaloniki
Finished
۲۲:۰۰
FC Dynamo Kiev
۲
۰
SK Slavia Prague
Finished
۲۱:۰۰
FK Shkendija
۰
۱
Red Bull Salzburg
Finished
۲۲:۴۵
Fenerbahce
۱
۱
SL Benfica
Finished
۲۲:۳۰
BATE Borisov
۱
۱
Qarabag FK
Finished
۲۱:۳۰
AEK Athen
۲
۱
Celtic Glasgow
Finished
۲۲:۳۰
Vidi FC
۰
۰
Malmo FF
Finished
۲۲:۳۰
FC Spartak Trnava
۱
۱
FK Crvena Zvezda
Finished
۲۳:۰۰
  England EFL Cup
Middlesbrough FC
۳
۳
Notts County
Finished
۲۳:۱۵
Preston North End
۳
۱
Morecambe FC
Finished
۲۳:۱۵
West Bromwich Albion
۱
۰
Luton Town
Finished
۲۳:۳۰
Nottingham Forest
۱
۱
Bury FC
Finished
۲۳:۰۰
Norwich City
۳
۱
Stevenage FC
Finished
۲۳:۱۵
Yeovil Town
۰
۱
Aston Villa
Finished
۲۳:۱۵
Leeds United
۲
۱
Bolton Wanderers
Finished
۲۳:۱۵
Bristol City
۰
۱
Plymouth Argyle
Finished
۲۳:۱۵
Millwall FC
۰
۰
Gillingham FC
Finished
۲۳:۱۵
Queens Park Rangers
۲
۰
Peterborough United
Finished
۲۳:۱۵
Bristol Rovers
۲
۱
Crawley Town
Finished
۲۳:۱۵
Sheffield United
۱
۱
Hull City
Finished
۲۳:۱۵
Rotherham United
۳
۱
Wigan Athletic
Finished
۲۳:۱۵
Oldham Athletic
۰
۲
Derby County
Finished
۲۳:۱۵
Portsmouth FC
۱
۲
AFC Wimbledon
Finished
۲۳:۱۵
Oxford United
۲
۰
Coventry City
Finished
۲۳:۱۵
Cambridge United
۱
۴
Newport County
Finished
۲۳:۱۵
Scunthorpe United
۱
۲
Doncaster Rovers
Finished
۲۳:۱۵
Milton Keynes Dons
۳
۰
Charlton Athletic
Finished
۲۳:۱۵
Carlisle United
۱
۵
Blackburn Rovers
Finished
۲۳:۱۵
Reading FC
۲
۰
Birmingham City
Finished
۲۳:۳۰
Exeter City
۱
۱
Ipswich Town
Finished
۲۳:۱۵
Port Vale
۰
۴
Lincoln City
Finished
۲۳:۱۵
Tranmere Rovers
۱
۳
Walsall FC
Finished
۲۳:۱۵
Southend United
۲
۴
Brentford FC
Finished
۲۳:۱۵
Macclesfield Town
۱
۱
Bradford City
Finished
۲۳:۱۵
Cheltenham Town
۲
۲
Colchester United
Finished
۲۳:۱۵
Wycombe Wanderers
۱
۱
Northampton Town
Finished
۲۳:۱۵
Crewe Alexandra
۱
۱
Fleetwood Town
Finished
۲۳:۱۵
Grimsby Town
۰
۲
Rochdale AFC
Finished
۲۳:۱۵
Mansfield Town
۶
۱
Accrington Stanley
Finished
۲۳:۱۵
Shrewsbury Town
۱
۲
Burton Albion
Finished
۲۳:۱۵
Blackpool FC
۳
۱
Barnsley FC
Finished
۲۳:۱۵
Swindon Town
۰
۱
Forest Green Rovers
Finished
۲۳:۱۵
  China Chinese Super League
Beijing Guoan FC
۵
۲
Dalian Yifang FC
Finished
۱۶:۰۵
  Peru Primera Division, Apertura
Union Comercio
۰
۰
FBC Melgar
Finished
۰۱:۰۰
  International Youth Asian Games, Group D
Vietnam
۳
۰
Pakistan
Finished
۱۳:۳۰
Japan
۱
۰
Nepal
Finished
۱۶:۳۰
  France Coupe de la Ligue
FC Metz
۲
۱
Grenoble Foot 38
Finished
۲۲:۳۰
Tours FC
۰
۱
RC Lens
Finished
۲۱:۰۰
AC Le Havre
۲
۰
FC Bourg-En-bresse Peronnas 01
Finished
۲۲:۳۰
Paris FC
۰
۰
AC Ajaccio
Finished
۲۲:۳۰
LB Chateauroux
۱
۰
Chamois Niort FC
Finished
۲۲:۳۰
Valenciennes FC
۰
۱
FC Lorient
Finished
۲۳:۱۵
Stade Lavallois Mayenne FC
۰
۳
Clermont Foot
Finished
۲۲:۳۰
AS Nancy Lorraine
۱
۰
Red Star FC
Finished
۲۲:۳۰
US Quevillaise-Rouen Metropole
۱
۲
ES Troyes AC
Finished
۲۲:۳۰
US Orleans
۱
۱
AS Beziers
Finished
۲۲:۳۰
AJ Auxerre
۳
۱
Gazelec FC Ajaccio
Finished
۲۲:۳۰
FC Sochaux-Montbeliard
۱
۱
Stade Brestois 29
Finished
۲۲:۳۰
  International Youth Asian Games, Group B
Thailand
۱
۱
Qatar
Finished
۱۶:۳۰
Uzbekistan
۳
۰
Bangladesh
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie A
Fluminense RJ
۰
۳
Internacional RS
Finished
۰۳:۳۰
  Ecuador Serie A, Segunda Etapa
LDU Quito
۱
۱
SD Aucas
Finished
۰۴:۴۵
  Egypt Premier League
EL Daklyeh
۰
۱
El-Entag El-Harby
Finished
۱۸:۳۰
Petrojet Cairo
۲
۲
Al-Masry
Finished
۲۰:۴۵
Talaea EL Gaish
۱
۲
Pyramids FC
Finished
۲۳:۳۰
EL Gounah
۱
۱
Haras EL Hodood
Finished
۲۰:۴۵
Enppi Club
۲
۳
Smouha SC
Finished
۲۰:۴۵
  Paraguay Primera Division, Clausura
CA 3 De Febrero
۱
۳
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۳۰
  Estonia Cup
FC Kuressaare
۲
۳
Nomme Kalju FC
Finished
۲۰:۰۰
Paide Linnameeskond
۲
۱
Paide Linnameeskond Iii
Finished
۲۰:۳۰
Jalgpallikool Tammeka
۱
۰
Tallinna FC Flora U21
Finished
۲۰:۳۰
Viimsi JK
۲
۳
FC Elva
Finished
۲۰:۳۰
  Uruguay Primera Division Reserve League
Liverpool Montevideo
۳
۲
Penarol Montevideo
Finished
۱۶:۳۰
Racing Club Montevideo
-
-
Torque
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Progreso
-
-
Atletico Fenix Montevideo
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Colombia Primera B, Apertura
Orsomarso
۴
۱
Deportes Pereira
Finished
۰۱:۳۰
CD Real Santander
۱
۲
Valledupar FC
Finished
۰۷:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
HNK Gorica
۲
۲
Al Ain
Finished
۱۹:۳۰
Chiclana CF
۴
۲
San Fernando CD
Finished
۲۳:۳۰
1. FC Union Berlin
۱
۳
VSG Altglienicke
Finished
۲۰:۳۰
Asteras Tripolis
۱
۱
Sparti
Finished
۱۹:۳۰
Almopos Arideas
۱
۰
Thiella Sarakinon
Finished
۱۹:۳۰
Anagennisi Thallasias
۰
۲
Orfeas Puma Xanthis
Finished
۱۹:۳۰
Ergotelis FC
۲
۰
O F Ierapetras
Finished
۱۹:۳۰
AO Nea Kavala
۳
۲
Paok Thessaloniki U21
Finished
۱۹:۳۰
CE Europa
۱
۱
Lleida Esportiu
Finished
۲۱:۳۰
Aris Rethymnou
-
-
Foinikas Sellion
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Levadiakos FC
۳
۰
Volos Nps
Finished
۲۰:۰۰
NK Naftas Hask
۰
۳
NK Vinogradar
Finished
۲۰:۳۰
Fortuna Dusseldorf
-
-
VfL Benrath
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Cartagena
۳
۱
CF Villarreal B
Finished
۲۱:۳۰
Bluebell United FC
۳
۲
Tek United
Finished
۲۲:۳۰
CD Badajoz
۱
۰
Real Betis B. B
Finished
۲۳:۰۰
Castilleja CF
۳
۲
CD Gerena
Finished
۲۳:۰۰
  Sweden Superettan
Orgryte Goteborg
۳
۴
Helsingborgs IF
Finished
۲۱:۳۰
  International Youth U19 Friendly Games
Slovakia
۲
۰
Kuwait
Finished
۱۳:۳۰
Italy
۳
۲
Croatia
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Superliga
Atletico Tucuman
۲
۲
Racing Club
Finished
۰۴:۳۰
  Norway 1st Division
Strommen
۱
۰
Sogndal IL
Finished
۲۱:۳۰
  Australia Gold Coast Veto League 1
Broadbeach FC
۰
۴
Musgrave
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Elaine Watson Cup, Women
Peninsula Power FC
۴
۱
Virginia United
Finished
۱۳:۳۰
  South Africa Premier League
Baroka FC
۱
۱
Kaizer Chiefs
Finished
۲۲:۰۰
  International Youth Asian Games, Group C
United Arab Emirates
۰
۱
Syria
Finished
۱۶:۳۰
China
۶
۰
Timor Leste
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Gold Coast Veto League 1 Reserve
Broadbeach United
۲
۱
Musgrave Reserves
Finished
۱۳:۰۰
  Scotland Challenge Cup
Raith Rovers
۳
۱
Aberdeen FC U21
Finished
۲۳:۱۵
Queens Park FC
۰
۰
AYR United
Finished
۲۳:۱۵
Berwick Rangers
۰
۳
Airdrieonians
Finished
۲۳:۱۵
Kilmarnock U21
۱
۲
ST Mirren U21
Finished
۲۲:۳۰
Heart of Midlothian
-
-
Ross County
Cancelled
۲۳:۰۰
Stenhousemuir FC
۰
۳
Queen of The South
Finished
۲۳:۰۰
Glasgow Rangers U21
۱
۲
Falkirk FC
Finished
۲۳:۰۰
Heart of Midlothian U21
۱
۲
Ross County
Finished
۲۳:۰۰
Livingston Colts
-
-
Forfar Athletic
Cancelled
۲۳:۱۵
Peterhead FC
۲
۱
Brechin City
Finished
۲۳:۱۵
Inverness Caledonian Thistle
۱
۲
Dunfermline Athletic
Finished
۲۳:۱۵
Alloa Athletic
۳
۱
Stirling Albion
Finished
۲۳:۱۵
Cowdenbeath FC
۱
۳
East Fife FC
Finished
۲۳:۱۵
East Stirlingshire FC
۰
۳
Motherwell FC U21
Finished
۲۳:۱۵
Edinburgh City
۳
۱
Albion Rovers
Finished
۲۳:۱۵
Stranraer FC
۰
۵
Partick Thistle
Finished
۲۳:۱۵
Dumbarton FC
۲
۱
Greenock Morton
Finished
۲۳:۱۵
Dundee FC U21
۲
۲
Hibernian Edinburgh U21
Finished
۲۳:۱۵
Annan Athletic
۴
۰
Celtic Glasgow U21
Finished
۲۳:۱۵
Livingston FC U21
-
-
Forfar Athletic
Cancelled
۲۳:۱۵
Hamilton Academical FC U21
۴
۱
Clyde FC
Finished
۲۳:۱۵
Inverurie Loco Works FC
۰
۱
Formartine United
Finished
۲۳:۳۰
  Austria Amateur Salzburger Liga
USC Eugendorf
۱
۳
UFV Thalgau
Finished
۲۱:۳۰
  Russia Zone Moskovskaya Oblast, Group A
FC Metallist-Korolev
۳
۰
FC Kolomna-2
Finished
۱۹:۳۰
  Ireland U19 Northern Elite Division
Dundalk
۱
۰
Shelbourne
Finished
۲۳:۱۵
  England National League
Eastleigh FC
۱
۰
Bromley FC
Finished
۲۳:۱۵
Harrogate Town FC
۲
۰
Barnet FC
Finished
۲۳:۱۵
Braintree Town FC
۱
۱
Hartlepool United FC
Finished
۲۳:۱۵
Aldershot Town FC
۲
۱
Dagenham & Redbridge FC
Finished
۲۳:۱۵
Dover Athletic FC
۴
۳
Havant & Waterlooville FC
Finished
۲۳:۱۵
Boreham Wood FC
۱
۱
Gateshead FC
Finished
۲۳:۱۵
Salford City FC
۲
۱
FC Halifax Town
Finished
۲۳:۱۵
Maidenhead United FC
۰
۲
Wrexham FC
Finished
۲۳:۱۵
AFC Fylde
۳
۱
Solihull Moors FC
Finished
۲۳:۱۵
Barrow AFC
۳
۲
Chesterfield FC
Finished
۲۳:۱۵
Ebbsfleet United FC
۰
۱
Sutton United FC
Finished
۲۳:۱۵
Maidstone United FC
۱
۲
Leyton Orient FC
Finished
۲۳:۱۵
  Spain Copa Federacion
Silla CF
۱
۲
Paiporta CF
Finished
۲۲:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Fci
-
-
West Bangle Police FC
Abandoned
۱۳:۴۵
  Brazil U23 Campeonato Aspirantes
Sport PE
۰
۰
Santos FC
Finished
۰۴:۴۵
  Ukraine Vyscha League Kirovohrad Region
Olimpik Kirovograd
-
-
FC Olexandria-Ametist
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Austria KFV Cup
Feistritz/ros
۰
۴
SV Donau
Finished
۲۰:۴۵
Asco Atsv Wolfsberg
۳
۱
VST Voelkermarkt
Finished
۲۱:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 2
Valerenga IF 2
۳
۱
Vidar
Finished
۲۱:۰۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Raplamaa JK
۱
۰
FC Otepaa
Finished
۲۱:۰۰
  Austria Steirer Cup
Fehring 1947
۲
۳
Usv St. Anna Am Aigen
Finished
۲۲:۰۰
TUS Reinisch Stein St Veit AM Vogau
۳
۳
FC Union RB Weinland Gamlitz
Finished
۲۲:۰۰
SV Deutsch Goritz
۳
۲
FC Grossklein
Finished
۲۲:۰۰
  Austria Amateur Landesliga Niederösterreich
ASK Kottingbrunn
۱
۰
Waidhofen/Ybbs
Finished
۲۲:۰۰
  Austria Amateur Tirol Liga
Telfs
۲
۰
SV Vols
Finished
۲۲:۰۰
  Austria Amateur Burgenlandliga
SV Leithaprodersdorf
۱
۱
SC St Margarethen
Finished
۲۲:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga West
FC Pinzgau Saalfelden
۲
۳
SV Woergl
Finished
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید