0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany Bundesliga
هافنهایم
-
-
بایرن مونیخ
inprogress
۲۳:۰۰
  Portugal Primeira Liga
GD Chaves
-
-
FC Porto
inprogress
۲۲:۳۰
CD Nacional Madeira
-
-
Sporting Braga
inprogress
۲۲:۱۵
  France Ligue 1
Lille Losc
-
-
SC Amiens
inprogress
۲۳:۱۵
  Italy Serie B
US Palermo
-
-
US Salernitana 1919
inprogress
۲۳:۳۰
  Netherlands Eredivisie
Vitesse Arnhem
-
-
Excelsior Rotterdam
inprogress
۲۲:۳۰
  Spain LaLiga
CF Getafe
-
-
Deportivo Alaves Sad
inprogress
۲۳:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie
FC Twente Enschede
-
-
Jong FC Utrecht
inprogress
۲۲:۳۰
FC Den Bosch
-
-
TOP Oss
inprogress
۲۲:۳۰
GO Ahead Eagles
-
-
Almere City FC
inprogress
۲۲:۳۰
Sparta Rotterdam
-
-
Roda JC Kerkrade
inprogress
۲۲:۳۰
NEC Nijmegen
-
-
SC Telstar
inprogress
۲۲:۳۰
RKC Waalwijk
-
-
Jong Ajax Amsterdam
inprogress
۲۲:۳۰
FC Volendam
-
-
FC Eindhoven
inprogress
۲۲:۳۰
Jong AZ Alkmaar
-
-
FC Dordrecht
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Helmond Sport
-
-
SC Cambuur
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Belgium First Division B, Second stage
Yellow-Red KV Mechelen
-
-
KSV Roeselare
inprogress
۲۳:۰۰
  England Championship
Norwich City
-
-
Birmingham City
inprogress
۲۳:۱۵
  Turkey Super Lig
Akhisar Belediyespor
۱
۳
Besiktas JK
Finished
۲۱:۰۰
  France Ligue 2
FC Metz
-
-
Clermont Foot
inprogress
۲۲:۳۰
FC Lorient
-
-
Gazelec FC Ajaccio
inprogress
۲۲:۳۰
AJ Auxerre
-
-
US Orleans
inprogress
۲۲:۳۰
AS Beziers
-
-
ES Troyes AC
inprogress
۲۲:۳۰
FC Sochaux-Montbeliard
-
-
AC Ajaccio
inprogress
۲۲:۳۰
LB Chateauroux
-
-
Valenciennes FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Belgium First Division A
ST. Truidense VV
-
-
KRC Genk
inprogress
۲۳:۰۰
  International Youth U20 CONMEBOL Championship, Group A
Chile
۱
۱
Bolivia
Finished
۰۲:۰۰
  Australia A-League
Western Sydney Wanderers FC
۱
۲
Adelaide United FC
Finished
۱۲:۲۰
  India I-League
Chennai City
۴
۳
Aizawl FC
Finished
۱۷:۳۰
Quess East Bengal FC
۱
۰
Indian Arrows
Finished
۱۵:۰۰
  Costa Rica Primera Division, Clausura
Deportivo Saprissa
۴
۱
AD Carmelita
Finished
۰۵:۳۰
  International International Friendly Games, Women
Italy
۲
۱
Chile
Finished
۲۰:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Ards FC
-
-
Coleraine FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  International Clubs CAF Champions League, Group D
JS Saoura
-
-
AL Ahly Cairo
inprogress
۲۲:۳۰
  Malta Premier League, Main round
Birkirkara FC
۳
۰
Pieta Hotspurs
Finished
۲۰:۳۰
Sliema Wanderers
-
-
Floriana FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Hamrun Spartans FC
۱
۱
Gzira United
Finished
۲۱:۳۰
  Turkey 1. Lig
Adana Demirspor
۱
۰
Kardemir Karabukspor
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Amateur U21 Super Lig
Akhisar Belediye Genclik VE Spor
۰
۰
Besiktas
Finished
۱۲:۳۰
  Algeria Ligue 1
MO Bejaia
۰
۳
MC Oran
Finished
۱۸:۳۰
Paradou AC
۱
۰
ES Setif
Finished
۲۰:۱۵
CA Bordj Bou Arreridj
۱
۱
USM Alger
Finished
۱۷:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
SK Sturm Graz
۲
۲
SK Vorwarts Steyr
Finished
۲۰:۰۰
VfL Bochum
-
-
VfL Wolfsburg
Finished
۲۰:۴۵
Stal Mielec
۱
۱
KS Cracovia
Finished
۱۴:۳۰
Independiente Santa Fe
۲
۱
Atletico Nacional Medellin
Finished
۰۳:۳۰
FC Lugano
۰
۱
Hamburger SV
Finished
۱۷:۳۰
Wiener Viktoria
-
-
FC Marchfeld Donauauen
Finished
۲۱:۳۰
FC Flora Tallinn
-
-
Levadia Tallinn
Finished
۱۹:۱۵
FC Stadlau
-
-
SC Mannsworth
Finished
۲۰:۳۰
KS Kastrioti Kruje
۱
۰
FK Egnatia
Finished
۱۳:۳۰
FC Lausanne-Sport
۰
۰
FC Union Berlin
Finished
۱۸:۳۰
FC Union Berlin
۱
۲
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۶:۳۰
SKN St. Poelten
۳
۰
FC Blau Weiss Linz
Finished
۱۸:۰۰
WKS Slask Wroclaw
۲
۱
OKS Odra Opole
Finished
۱۵:۳۰
Deportivo Tachira
-
-
Deportivo Lara
Finished
۰۲:۰۰
SV Horn
۱
۳
FC Admira Wacker Modling
Finished
۱۸:۳۰
JK Tallinna Kalev
-
-
Parnu JK Vaprus
Finished
۲۱:۰۵
Kustosija
۱
۱
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۳:۰۰
Dong Tam Long An
۰
۳
K. Khanh Hoa
Finished
۱۴:۰۰
Zamora FC
-
-
CD Hermanos Colmenarez
Interrupted
۰۳:۳۰
Sturm Graz (A)
-
-
DSV Leoben
inprogress
۲۲:۰۰
FC Gagra
-
-
Fc Kolkhi
بازی شروع نشده است
۱۱:۰۰
FK Dinamo Vranje
۲
۴
FK Radnicki Nis
Finished
۱۳:۰۰
FC Honka
-
-
FC Haka Valkeakoski
بازی شروع نشده است
۱۵:۱۵
Malmo FF
-
-
IFK Malmo
Finished
۱۹:۳۰
FC Wacker Innsbruck II
-
-
SVG Reichenau
Finished
۲۰:۰۰
ASK Elektra
-
-
SC Retz
Finished
۲۱:۰۰
GKS Pniowek Pawlowice
-
-
DRZEWIARZ JASIENICA
Finished
۲۱:۲۰
Deportivo Lara
-
-
Alianza Petrolera
inprogress
۲۳:۰۰
  France National
Le Mans FC
-
-
USL Dunkerque
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Rodez Aveyron
-
-
L Entente Ssg
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
US Quevillaise-Rouen Metropole
-
-
Stade Olympique Choletais
inprogress
۲۲:۳۰
FC Villefranche-Beaujolais
-
-
FC Chambly Oise
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
US Concarneau
-
-
Jeanne D Arc De Drancy
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Tours FC
-
-
Marignane US
inprogress
۲۲:۳۰
PAU FC
-
-
US Avranches
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
US Boulogne
-
-
AS Lyon-Duchere
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Algeria U21 Algerian Ligue 1
AC Paradou
۱
۱
ES Setif
Finished
۱۷:۰۰
MC Alger
۱
۱
CR Belouizdad
Finished
۱۲:۴۰
MO Bejaia
۲
۰
MC Oran
Finished
۱۳:۳۰
  Scotland Scottish Cup
Cowdenbeath FC
-
-
Glasgow Rangers
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Israel Liga Bet South B
Ironi Modiin
۰
۱
Beitar Ironi Maale Adumim
Finished
۱۳:۳۰
Maccabi Ironi Netivot
۰
۳
Sport Club Dimona
Finished
۱۴:۰۰
Beitar Ironi Kiryat Gat
۳
۰
Bnei Yzalel Rehovot
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Silver Boot
Holland Park Hawks
۳
۴
Southside Eagles
Finished
۱۲:۰۰
Queensland Thunder
۱
۲
Queensland Lions
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Segunda Division Femenina, Group VI - Tenerife
UD Geneto Teide
۱
۲
UD San Antonio Pilar
Finished
۰۰:۳۰
  International Youth U19 Friendly Games, Women
Norway
۰
۲
Netherlands
Finished
۱۹:۳۰
  International Clubs Arena Cup
NK Lokomotiva Zagreb
۳
۱
1 SC Znojmo FK
Finished
۱۳:۳۰
NK Slaven
۴
۰
OFK Titograd
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Copa del Rey
FC Barcelona
۳
۰
UD Levante
Finished
۰۰:۰۰
  Finland U20 SM
Tampereen Ilves
۵
۱
SJK Akatemia
Finished
۱۶:۰۰
  Mexico U20 League, Clausura
Puebla
-
-
Club Santos Laguna
Finished
۲۱:۳۰
  Wales Feeder Leagues - Huws Gray Alliance
Denbigh Town
-
-
Conwy Borough FC
inprogress
۲۳:۰۰
  Algeria Ligue 2
MC EL Eulma
-
-
USM EL Harrach
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Liga Alef South
Maccabi Jaffa
۰
۱
Hakoah Ramat Gan
Finished
۱۵:۰۰
  Mexico Liga Premier
Cf America Ii
-
-
Pioneros de Cancun
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Liga Bet South A
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
۱
۳
Beitar Petah Tikva
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Nahalat Yehuda
-
-
Beitar Ramat Gan
بازی شروع نشده است
۱۳:۱۵
Shimshon Tel Aviv
۳
۰
Hapoel Kfar Casem Shua
Finished
۱۳:۳۰
  Israel Liga Alef North
Hapoel Bnei Zalfa
۱
۰
SC Haifa Robbie Shapira
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Herzelia
۲
۱
Hapoel Kafr Kanna
Finished
۱۴:۱۵
Maccabi Tzur Shalom
۳
۴
Hapoel Kaukab
Finished
۱۴:۳۰
  International Youth U20 CONMEBOL Championship, Group B
Ecuador
-
-
Paraguay
inprogress
۲۳:۴۰
  Algeria U21 Algerian Ligue 2
MC El Eulma
-
-
USM El Harrach
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
  Turkey Amateur U21 1. Lig
Adana Demirspor
۲
۱
Kardemir Karabukspor
Finished
۱۲:۳۰
  India Goa Professional League
Churchill Brothers SC
-
-
Calangute Association
بازی شروع نشده است
۱۳:۴۵
  Botswana Premier League
Township Rollers
-
-
Notwane
inprogress
۲۰:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Bangor Celtic FC
-
-
Newbridge Town FC
inprogress
۲۳:۱۵
Cherry Orchard
-
-
Swords Celtic FC
inprogress
۲۳:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Carrigaline United AFC
-
-
Wilton United
inprogress
۲۳:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید