0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Portugal Taca de Portugal
Leixoes SC
۱
۱
FC Porto
Finished
۲۳:۰۰
CD Aves
۱
۲
Sporting Braga
Finished
۲۱:۳۰
  International AFC Asian Cup, Group B
Palestine
۰
۰
Jordan
Finished
۱۷:۰۰
Australia
۳
۲
Syria
Finished
۱۷:۰۰
  England FA Cup
Stoke City
۲
۳
Shrewsbury Town
Finished
۲۳:۳۰
Luton Town
۰
۱
Sheffield Wednesday
Finished
۲۳:۱۵
Blackburn Rovers
۲
۲
Newcastle United
Finished
۲۳:۱۵
  Spain Copa del Rey
Real Valladolid
۱
۱
CF Getafe
Finished
۲۲:۰۰
  Turkey Turkiye Kupasi, Knockout stage
Boluspor
-
-
Galatasaray
Cancelled
۲۰:۲۰
Antalyaspor AS
۳
۳
Goztepe SK
Finished
۱۸:۳۰
Kayserispor
۱
۲
Akhisar Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
  England League Two
Mansfield Town
۱
۰
Crawley Town
Finished
۲۳:۱۵
  Australia A-League
Brisbane Roar FC
۰
۵
Melbourne Victory FC
Finished
۱۲:۲۰
  France Ligue 1
Angers Sco
۱
۲
FC Girondins Bordeaux
Finished
۲۱:۳۰
پاریس سن ژرمن
-
-
HSC Montpellier
Cancelled
۲۳:۳۰
  France Ligue 2
AC Le Havre
۴
۳
Valenciennes FC
Finished
۲۱:۳۰
  Algeria Ligue 1
USM Alger
۴
۱
NA Hussein Dey
Finished
۲۰:۱۵
CS Constantine
۱
۰
CA Bordj Bou Arreridj
Finished
۲۰:۱۵
  International Clubs Club Friendly Games
SK Rapid Wien
۵
۰
SV Horn
Finished
۱۷:۳۰
NS Mura
۵
۱
ND Beltinci
Finished
۱۹:۳۰
Traiskirchen Fcm
۰
۴
FC Admira Wacker Modling
Finished
۲۰:۳۰
Galway United FC
۰
۲
Finn Harps
Finished
۲۳:۱۵
Hodmezovasarhelyi FC
۱
۵
Tiszakecske FC
Finished
۱۹:۳۰
Neuchatel Xamax Fcs
۳
۲
Real Murcia
Finished
۱۸:۳۰
America De Cali
۱
۰
Atletico Nacional Medellin
Finished
۰۳:۳۰
Mineros De Guayana
۱
۱
Aragua FC
Finished
۲۳:۳۰
Bronshoj BK
۱
۴
FC Kopenhagen
Finished
۱۹:۳۰
Kapfenberger SV 1919
۰
۴
SV Mattersburg
Finished
۱۸:۳۰
MFK Ruzomberok
۱۱
۰
MSK Namestovo
Finished
۱۳:۳۰
VVV Venlo
۲
۰
SV 19 Straelen
Finished
۲۱:۳۰
Young Violets FK Austria Wien
۲
۱
SC Mannsworth
Finished
۲۱:۰۰
Sturm Graz (A)
۱۰
۰
Ufc Markt Allhau
Finished
۲۱:۳۰
MFK Ruzomberok
۵
۱
FK Hodonin
Finished
۱۵:۳۰
SG Dynamo Dresden
۲
۱
FC Zurich
Finished
۱۶:۳۰
Karlsruher SC
۳
۱
FC Winterthur
Finished
۱۸:۳۰
FK Zeleziarne Podbrezova
۱
۲
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۵:۳۰
Hammer SpVg
۱۰
۲
TUS 1910 Wiescherhofen
Finished
۲۱:۳۰
SV Leobendorf
۶
۱
SV Post Vienna
Finished
۲۱:۰۰
Fc Spaeri
-
-
FC Gagra
Cancelled
۱۲:۳۰
Feyenoord Rotterdam
-
-
Sparta Rotterdam
Cancelled
۱۶:۳۰
Hibernian FC
-
-
Waterford United FC
Finished
۲۲:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Esperance Sportive De Tunis
۲
۰
US Ben Guerdene
Finished
۱۶:۳۰
  International International Friendly Games
Iceland
۰
۰
Estonia
Finished
۲۰:۱۵
  Egypt Premier League
Nogoom EL Mostakbal
۴
۰
Smouha SC
Finished
۲۱:۳۰
El-Entag El-Harby
۱
۱
Pyramids FC
Finished
۱۸:۳۰
Misr Lel Makasa
۲
۱
Al-Mokawloon Al-Arab
Finished
۱۶:۰۰
  Czech Republic Winter League, Group A
1 FK Pribram
۵
۲
FK Usti Nad Labem
Finished
۱۳:۰۰
  Portugal U23 Championship
CD Aves
۰
۱
CD Feirense
Finished
۱۵:۰۰
Rio Ave
۰
۰
Benfica
Finished
۲۰:۳۰
CS Maritimo
۱
۳
Sporting Braga
Finished
۱۴:۳۰
Portimonense
۰
۴
Academica Coimbra
Finished
۱۸:۳۰
CF Belenenses
۲
۳
Vitoria Setubal
Finished
۱۸:۳۰
Estoril Praia
۱
۰
Sporting Cp
Finished
۱۸:۳۰
CD Cova Da Piedade
۰
۲
Vitoria Guimaraes
Finished
۱۸:۳۰
  Qatar Reserve League
Umm Salal
۳
۲
Qatar Sc
Finished
۲۰:۱۵
Al Khor
-
-
AL Ahli R
Cancelled
۱۸:۰۰
  International Clubs Torneos de Verano
Racing Club De Avellaneda
۱
۲
Gimnasia Y Esgrima La Plata
Finished
۰۴:۴۰
  Algeria U21 Algerian Ligue 1
CS Constantine
۰
۱
Bordj Bou Arreridj
Finished
۱۵:۳۰
USM Alger
۱
۰
Na Hussein Dey
Finished
۱۷:۰۰
  Tanzania Premier League
Alliance Fc
۱
۱
Tanzania Prisons
Finished
۱۶:۳۰
Young Africans Sc
۳
۱
Mwadui FC
Finished
۱۹:۳۰
  England Amateur Southern Football League, Premier Division Central
Stratford Town
۲
۰
Hitchin Town
Finished
۲۳:۱۵
  Philippines NCAA
CSB Blazers
۱
۱
Sbc Red Lions
Finished
۰۲:۳۰
Au Chiefs
۲
۱
Lyceum Philippines Uni
Finished
۰۴:۳۰
Eac Generals
-
-
Uphsd Altas
Cancelled
۰۹:۳۰
  Israel Liga Bet North A
Maccabi Ahva Yarka
۳
۱
FC Zeirey Tamra
Finished
۱۶:۰۰
  Uganda Cup
Vipers SC
۴
۰
Kansai Plascon
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico Liga Premier
Coras de Nayarit
-
-
Alacranes de Durango
Cancelled
۰۱:۳۰
  Myanmar National League
Rakhine United
-
-
Magway FC
Finished
۱۲:۳۰
  Moldova Cupa Radautanu
USPEE
-
-
Sssf N1
Cancelled
۱۳:۳۰
  Israel U19 State Cup
Hapoel Marmorek Rehovot
-
-
Hapoel Katamon Jerusalem
Cancelled
۱۹:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید